iPhone 14 Pro Max 128gb

iPhone 14 Pro Max 128gb – warto czy nie?

iPhony od wielu lat cieszą się bardzo dużą popularnością użytkowników. Sprawdzają się one świetnie zarówno w celach rozrywkowych jak i do pracy. Apple regularnie wystawia na sklepowe półki kolejne modele iPhonów. W 2022 roku najpopularniejszą i zarazem najbardziej zaawansowaną propozycją był model 14 Pro Max. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na jego temat. 

iPhone 14 Pro Max – najważniejsze informacje 

iPhone 14 Pro Max to bardzo interesująca propozycja. Jest to zdecydowanie najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany model oferowany przez markę Apple. Dostępny jest w czterech różnych kolorach, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie idealny dla siebie. 

iPhone ten prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Z tyłu posiada matowe szkło. Cała obudowa jest wykonana ze stali nierdzewnej, co dodatkowo zwiększa jego trwałość. 

Warto zaznaczyć, że iPhone 14 Pro Max to model wyróżniający się zdecydowanie największymi wymiarami i największą wagą. Mimo wszystko bardzo wygodnie się nim operuje nawet jedną ręką. 

iPhone 14 Pro Max – informacje techniczne

iPhone 14 Pro Max wyróżnia się naprawdę wartymi uwagi danymi technicznymi. Szczególnie interesujące są informacje dotyczące wyświetlacza. W modelu tym zastosowano technologię Dynamic Island, a także nowoczesny, niegasnący wyświetlacz. Dynamic Island jest to pole, które zastąpiło klasyczny notch. Spoglądając na ekran iPhone pod właściwym kątem można dostrzec dwa małe otwory, w których ukryty jest przedni aparat, kamera umożliwiająca działanie Face ID oraz mikrofon. 

Dynamic Island to bardzo nowoczesne rozwiązanie. Umożliwia on zmienianie szerokości oraz wysokości zależnie od tego co w danym momencie widać na ekranie. 

iPhone 14 Pro Max 128gb czarny

iPhone 14 Pro Max – aplikacje i wygląd

Nowy model iPhone 14 Pro Max 128gb wyróżnia się także kilkoma znaczącymi kwestiami dotyczącymi wyglądu oraz poszczególnych aplikacji. Ciekawą opcją są miniaturowe okładki poszczególnych albumów, także wyspa, która wyświetla różne komunikaty, a także najważniejsze powiadomienia pochodzące z poszczególnych aplikacji. 

Taka wyspa to naprawdę nowoczesne i warte uwagi rozwiązanie, z którym użytkownicy nie mieli styczności w żadnym z wcześniejszych modeli. Z kolei funkcja niegasnącego ekranu to coś na co wszyscy użytkownicy telefonów firmy Apple czekali z utęsknieniem. Po zablokowaniu ekranu tapeta nie wygasza się całkowicie, a jedynie zostaje przygaszona. Na wyświetlaczu cały czas widać datę, godzinę, a także wybrane widżety. 

Model iPhone 14 Pro Max 128gb z pewnością przypadł do gustu fanom marki Apple. Posiada on 6- rdzeniowy procesor, bardzo wydajną baterię oraz aparaty świetnej jakości. Smartfon posiada także duża wbudowanej baterii, co sprawia, że działa on bardzo szybko i może pomieścić wiele dodatkowych aplikacji, filmów czy zdjęć. iPhone to niekwestionowany lider na rynku. Cieszy się on zaufaniem wielu użytkowników na całym świecie. Model 14 Pro max wszedł na rynek w zeszłym roku, ale wciąż góruje na listach sprzedaży, a jego cena utrzymuje się na naprawdę wysokim poziomie.