apple airpods max pro

AirPods Max czy AirPods Pro 2 – które słuchawki wybrać?

Najnowsze słuchawki bezprzewodowe od firmy Apple zostały szeroko usprawnione oraz wyposażone w wiele dodatkowych funkcji. Dzięki bezprzewodowemu systemowi Bluetooth nie trzeba męczyć się z często kablem, który często przeszkadza, nawet przy zwykłym słuchaniu muzyki. Różne AirPods’ów rodzaje dają swobodę dopasowania ich do swoich preferencji. Zastanawiasz się jakie słuchawki Apple będą najbardziej odpowiednie dla ciebie? Sprawdź, co oferują najlepsze słuchawki Apple AirPods.

AirPods Max i AirPods Pro 2 – najlepsze słuchawki od Apple

 Druga generacja AirPods Pro, jak i wersja Apple AirPods Max (tutaj) spełniają swoje funkcje tak dobrze jak żadne inne słuchawki. Wygoda i jakość wykonania, jaką oferuje firma Apple w tych słuchawkach, jest niesamowita i warta swojej ceny. Wiele przydatnych funkcji znacznie ułatwia ich obsługę oraz sprawia, że korzystanie z nich to sama przyjemność. Jednak każdy ma swoje indywidualne wymagania i nie wszystkim może przydać się konkretny rodzaj. Dowiedz się, czym różnią się te dwa rodzaje słuchawek i jakie spełniają twoje oczekiwania.

Apple AirPods Max – zalety i wady

AirPods Max to jedyne słuchawki nauszne, jakie oferuje Apple. Oferują świetną jakość dźwięku, którego nie znajdziesz w słuchawkach dousznych. Te AirPods’y można dopasować do każdego i korzystanie z nich to sam komfort. Brak możliwości, aby wypadły tylko ułatwia z nich korzystanie. Redukcja szumów jest na niezwykłym poziomie i od razu poczujesz różnice dźwięku pomiędzy nimi, a jakimikolwiek słuchawkami dousznymi. Posiadają wbudowany mikrofon, co pozwala na prowadzenie rozmów podczas użytkowania. Naładowane słuchawki dają możliwość korzystania z nich aż do 20 godzin. Dodatkowo można je wybrać w wielu kolorach. Dostępne są między innymi AirPods Max Silver.

apple airpods max

Apple AirPods Pro 2 – zalety i wady

AirPods Pro 2. generacji są z pewnością najbardziej dopracowanymi słuchawkami dousznymi od firmy Apple. Jakość dźwięku i aktywna redukcja hałasu jest dużo lepsza niż w ich poprzednich wersjach. Posiada wiele fantastycznych funkcji, których nie mają żadne inne AirPods’y. Ich lekkość zapewni ci wygodę nie tylko przy słuchaniu muzyki w domu, ale i podczas spacerów czy aktywności fizycznych. Są niezawodne w swojej uniwersalności i małym rozmiarze. Możesz dzięki temu zabrać je gdziekolwiek w swojej kieszeni, co przydaje się na przykład podczas podróży. Po pełnym naładowaniu, ze słuchawek można korzystać 6 godzin, a ładujące etui daje nawet do 30 godzin użytkowania. 

AirPods Max i AirPods Pro 2 – najważniejsze różnice

 A więc, które słuchawki wybrać? Z uwagi na cenę na pewno dużo lepszym wyborem są AirPods Pro 2 generacji. Są również lepsze pod względem komfortu przechowywania oraz uniwersalności. Za to Apple AirPods Max oferuje dużo lepszą jakość dźwięku i redukcję szumów. Jest to wybór raczej dla osób, które używać będą słuchawek zazwyczaj w warunkach domowych. Są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy profesjonalnie zajmują się montażem filmów lub dźwięków, albo tym którym zależy po prostu na jak najlepszym dźwięku.