Tusz HP 704 – skąd bierze się jego wydajność?

Klienci oczekują od zakupionego sprzętu wysokiej funkcjonalności i praktycznego zastosowania już od pierwszej minuty po zainstalowaniu urządzenia. Zarówno sama czynność drukowania, jak i skanowanie nie powinny nastręczać zbyt wielu problemów. Muszą być intuicyjne i przyjazne w obsłudze. Nie mniej ważny jest dostęp od materiałów eksploatacyjnych – tusz hp 704 to dobry zasobnik, który poradzi sobie w najbardziej wymagającym teście. 

Jak można wykorzystać HP Deskjet 2060?   

HP 2060 wyróżnia się wyjątkowo wyraźnym wydrukiem, nawet przy bardzo szybkim tempie drukowania. Przy 20 stronach na minutę w czerni i 16 w kolorze można by oczekiwać mniejszej jakości. Jednocześnie urządzenie oferuje bardzo wysoką rozdzielczość – ponad 4800 x 1200 dpi dla czarno białego dokumentu. Drukarka obsługuje formaty od A4 do A6 i umożliwia wykonywanie nadruków na kopertach. Warto poznać jeszcze inne funkcje, jakie posiada HP 2060: 

  • bardzo mała waga drukarki – 3,6 kg – sprawia, że model 2060 stał się urządzeniem przenośnym, 
  • uwagę zwracają małe wymiary – 42,7 x 30,6 x 15,6 cm – zmieści się w każdym, nawet najmniejszym pomieszczeniu,
  • obszar skanowania to 21,6 x 29,7 cm – tym zakresem można objąć większość używanych dokumentów. 

Model 2060 to świetne urządzenie w niewygórowanej cenie – pozwala cieszyć się dobrą jakością wydruków.  Do urządzenia najlepiej nadają się tusze hp 704 kolor, charakteryzujące się niską ścieralnością i wyraźną ostrością wydruków.  

Co można uzyskać dzięki HP 704?  

Wysoka pojemność to niewątpliwy atrybut marki Eprom. Tuszem hp 704 można pokryć czterokrotnie więcej papieru niż w przypadku innych zasobników na rynku. Atramentowe wkłady konkurują z oryginalnymi nie tylko pojemnością czy ceną, ale mają także wysoką odporność na temperaturę i inne czynniki. Uzyskane barwy są doskonale odwzorowywane i cieszą wysoką jakością wydruku. Tusze oryginalne i ich zamienniki dostępne są np. na drtusz.pl.